Spotkanie KKP z Ewą Woydyłło. Cz. 2.

Data: 7 grudnia, 2022
Godzina: 19:00
Miasto: Poznań
Opłata: 250 zł

Zapraszamy na Spotkanie  KKP,

które odbędzie się w środę 7 grudnia 2022 r. o godz. 19:00

VINCI ART GALLERY Galeria Sztuki Współczesnej, Rynek Śródecki 15/2, Poznań.

 

Temat: ŻYĆ W POCZUCIU WŁASNEJ WARTOŚCI W CZASACH ZMIAN. Część 2 praktyczna. 

Gość Specjalny:  EWA WOYDYŁŁO – OSIATYŃSKA

„Z niskim poczuciem wartości zmagają się przede wszystkim kobiety. Przytłoczone trudnymi doświadczeniami, codziennością i patriarchalną kulturą nie mogą doświadczyć samoakceptacji, sprawczości i wiary we własne możliwości. Bywa, że prowadzi to do przyjęcia roli ofiary czy obwiniania całego świata za swoje niepowodzenia ” … szczególnie teraz, kiedy tyle przykrych i złych rzeczy dzieje się w świecie.   A przecież zmiana, to jedyna stała w naszym życiu!
„Ewa Woydyłło  w swojej najnowszej książce ” Droga do siebie. O poczuciu wartości” zaprasza do uważnej, czułej, a jednocześnie konkretnej i energetycznej podróży w głąb siebie w poszukiwaniu poczucia wartości. Droga, którą proponuje, zaczyna się od dokładnego przyjrzenia się temu, co myślmy, mówimy i robimy. Pozwala to wychwycić szkodliwe schematy, które budują kompleks niższości i blokują wzrastanie. Demontaż tych mechanizmów i zastąpienie ich nowymi, konstruktywnymi, pozwala zyskać wewnętrzną siłę, pewność i spokój.
Życie to droga. Znajdujesz się w miejscu, do którego doszłaś. Nie zatrzymuj się, zmierzaj tam, dokąd pragniesz dojść. Nie wszystko musi ci się udać. Niewykonalne cele zmieniaj na wykonalne. Zaakceptuj rzeczy, nad którymi nie masz kontroli. Przebaczaj winowajcom, w tym także sobie. Rozmyślaj, analizuj, ale nie rozpamiętuj swoich żałości. Smutek nie jest zabroniony, ale jeżeli ci z nim źle, to poszukaj pomocy. Źródło poczucia wartości kryje się w tym, co myślisz, mówisz i robisz.”

Spotykamy się w nowym miejscu kultury i sztuki na mapie Poznania, VINCI ART GALLERY Galeria Sztuki Współczesnej, prowadzonym przez marszandkę Monikę Pietrzak. 

Vinci Art Gallery to miejsce powstałe z pasji do sztuki, ludzi, którzy ją tworzą, artystów i tych którzy lubią się nią otaczać, kolekcjonować lub w sztukę inwestować. Wtulona w centrum kameralnej poznańskiej Śródki, Galeria prezentuje różnorodność form sztuki współczesnej – malarstwo, rysunek, grafikę, rzeźbę, fotografię, tworząc jednocześnie przestrzeń do rozmów o sztuce, prezentacji, wykładów i wyjątkowych spotkań biznesowych. Oferta Galerii w wysmakowany sposób łączy funkcję wystawienniczą i komercyjną stawiając na jakość i ponadczasowość. W centrum uwagi stawiamy zarówno Twórcę dzieła jak i jego Odbiorcę, a przestrzeń galerii tworzy doskonałą płaszczyznę dla tej relacji. Vinci Art Gallery organizuje wystawy indywidualne i zbiorowe będące w przeważającej części wyborem współczesnego malarstwa polskiego. Staranny dobór twórców obejmuje zarówno odkrywanie na nowo cenionych artystów XX wieku, jak i promowanie przedstawicieli młodego pokolenia, reprezentujących zróżnicowane nurty i kierunki stylistyczne, ale zorientowanych na ważne zjawiska w sztuce.  Vinci Art Gallery specjalizuje się także w doborze sztuki do wnętrz, w ramach Art Consulting oferuje doradztwo w zakresie aranżacji oraz tworzenia kolekcji prywatnych i korporacyjnych. Obserwuje rynek sztuki i trendy aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zapewniamy wysoki poziom estetyczny oraz indywidualne podejście. Pomysłodawczynią i założycielką Vinci Art Gallery jest Monika Pietrzak – marszandka, pasjonatka sztuki, designu, kreatywnego i świadomego stylu życia.

W programie Spotkania KKP:
*rozmowy i networking z kobietami biznesu
*prelekcja i rozmowa z Gościem Specjalnym
* loteria wizytówkowa i upominki od Partnerów KKP
* poczęstunek i inne niespodzianki
* wspaniała atmosfera i bezcenne nowe relacje

Partnerzy  KKP:
BNP Paribas Bank Polska
Solar
– Teatr Wielki
– Mandala Beauty Clinic
Good Time Medical Spa Poznań 

– marka GEHWOL
– marka Feminum
– marka OSAVI
– Zofia Chołody i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Partnerzy medialni  KKP:
– Moja Harmonia Życia
–  Księgarnia „Z Bajki”
– Sukces po poznańsku
– Boss:ka

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Opłata 250 zł brutto

Przewidywany czas spotkania ok. 3 h.

Zapraszamy serdecznie!

 

Zdjęcie: Maciej Zienkiewicz/Forum

Ewa Woydyłło –  Osiatyńska, psychoterapeutka, publicystka, autorka wielu książek psychologicznych, specjalistka w dziedzinie terapii uzależnień, aktywnie działa w Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom oraz w Kongresie Kobiet.
Ewa Woydyłło
Ewa Woydyłło –  Osiatyńska, psychoterapeutka, publicystka, autorka wielu książek psychologicznych, specjalistka w dziedzinie terapii uzależnień, aktywnie działa w Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom oraz w Kongresie Kobiet.