Spotkanie KKP „Jak radzić sobie z trudami?”

Data: 30 marca, 2022
Godzina: 19:00
Miasto: Poznań
Opłata: 184,50 zł

Zapraszamy na Spotkanie  KKP 

które odbędzie się w środę 30 marca  2022 r. o godz. 19:00

w Hotelu Liberté 33 przy ul. Libelta 33, w Poznaniu.

Temat: Jak radzić sobie z trudnymi osobowościami Rozpoznanie? Gotowość do zmiany. Wyznaczanie granic. Komunikacja.

Prelegentka: Dorota Nowocień 

Czy zastanawiałaś się nad tym, że czasami ktoś pojawia się na naszej drodze i mamy przekonanie, że jesteśmy jakby ulepieni z tej samej gliny ? Mija czas i coś zaczyna szwankować na lini komunikacji i wzajemnych oczekiwań . Zaczynamy się zastanawiać, czy coś z Tobą jest nie tak. I podejmujesz działania, które nie są zgodne z Tobą, ale ta relacja tak Ciebie pochłania, że nie widzisz wyjścia. Trudne osobowości , często toksyczne, dotyczą naszej pracy zawodowej . Zawsze możemy ją zmienić . Czy to jest jedyne rozwiązanie ? A co jeśli z takimi relacjami spotykamy się w rodzinie ? Matka? Mąż? Partner? Dzieci ? Nie zawsze odcięcie od niebezpiecznej osobowości jest możliwe .Jak zadbać o siebie, swoje granice , asertywną postawę i komunikację oraz jak zmotywować się do zmiany w aspekcie trudnych osobowości – o tym wszystkim podczas spotkania 30.03 o godzinie 19:00 w KKP z Dorotą Nowocień

Spotykamy się w nowym miejscu na mapie Poznania!

4* Hotel Liberté 33 to zupełnie nowy obiekt, oferuje łącznie 60 komfortowo urządzonych pokoi. Dysponuje również dwoma salami konferencyjnymi (Solaris 50 m2 i Muscaris 30 m2). W hotelu znajduje się też kameralna sauna fińska i dobrze wyposażona sala fitness, a także podziemny garaż dla Gości na 24 auta.

Restauracja L33 Bistro & Bar mieści się w budynku zabytkowej Willi i ma bezpośrednie wejście z ulicy. Proponuje format kulinarnego bistro w angielskim stylu połączonego z niezwykłym barem, które są idealnym tłem imprez biznesowych czy okolicznościowych. Oferuje też nietuzinkowe menu a’la carte oraz selekcję ginów i toników z całego świata. U nas można usiąść przy przekąskach i winie, wejść na szybki lunch lub aromatyczną kawę i pyszny deser. Pomiędzy budynkami skrywa się przestronny ogród z letnim gin barem i leżakami oraz meblami ogrodowymi.

Dopełnieniem obiektu jest kameralna winiarnia Foodwine, która proponuje wina z własnego importu oraz Winnicy Edison naszego drugiego Hotelu Best Western Edison w Baranowie. Pierwsze wina z rocznika 2020 są już w sprzedaży.

Więcej  na profilach:

https://www.facebook.com/liberte33hotel https://www.facebook.com/l33bistrobar

https://www.instagram.com/liberte33hotel https://www.instagram.com/l33bistro_bar

W programie Spotkania KP:
*rozmowy i networking z kobietami biznesu
*prelekcja
* loteria wizytówkowa i upominki od Patnerów KKP
* poczęstunek i inne niespodzianki
* wspaniała atmosfera i bezcenne nowe relacje

Partnerzy  KKP:
– Solar
– Teatr Wielki
– Brodziak Gallery
– SZYMON BRODZIAK Photography
– Instytut Salamandra
– Mandala Beauty Clinic
– Nova Moda
– Zofia Chołody i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Partnerzy medialni Lunchu Biznesowego KP:
– My Company Polska
– Sukces po poznańsku
– Boss:ka

Przypominamy, że ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Opłata 150 zł netto plus 23 % Vat ( 184.50 zł brutto)

Klub Kobiet Przedsiębiorczych, Santander Bank

konto: 55 1090 2590 0000 0001 2425 5716

W tytule proszę wpisać swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy

Przewidywany czas spotkania ok. 3 h.

Zapraszamy serdecznie!

 

Dorota Nowocień coach, mentor, mówca motywacyjny, nauczyciel akademicki. Absolwentka UAM  w Poznaniu(filologia polska). Skończyła Studia Podyplomowe Public Relations i Studia Coachingowe. Pracowała w Telewizji Poznań. Obecnie w Radiu Poznań. Specjalizuje się w kompetencjach miękkich. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Realizuje  projekt  Akademia  Motywacji D. Nowocień.

Dorota Nowocień

Dorota Nowocień coach, mentor, mówca motywacyjny, nauczyciel akademicki. Absolwentka UAM  w Poznaniu(filologia polska). Skończyła Studia Podyplomowe Public Relations i Studia Coachingowe. Pracowała w Telewizji Poznań. Obecnie w Radiu Poznań. Specjalizuje się w kompetencjach miękkich. Prowadzi warsztaty i szkolenia. Realizuje  projekt  Akademia  Motywacji D. Nowocień.